ERŐD A DIGITÁLIS
TÉRBEN
VÁLLALATI KIBERBIZTONSÁG VEZETŐKNEK
Ismerd meg a legforróbb kiberbiztonsági trendeket és válj a digitális védelem szakértőjévé! Képzésünk célja, hogy cégvezetőként valós esettanulmányokkal és gyakorlati feladatokkal készítsünk fel a kiberbiztonsági kihívásokra. Ne hagyd, hogy a kiberfenyegetések veszélyeztessék vállalatodat – jelentkezz most, és növeld vállalatod biztonságát és versenyképességét!
Képzés részletei
12 óra = 2 nap x 6 óra
Képzés indulása:
2024.11.07-08.
Képzés helyszíne:
1034 Budapest Bécsi út 96/B.
Részvételi díj:
280.000 Ft
Résztvevők száma:
Minimum 10, maximum 30 fő
MIÉRT MINKET VÁLASSZ?
Szakértelem
Ismerd meg milyen egy robusztus kiberbiztonsági stratégia és hogyan kezeld bevezetése során a felmerülő kihívásokat.
Versenyelőny
Alkalmazd a megszerzett kiberbiztonsági ismereteket és növeld vállalatod védelmi szintjét és versenyképességét.
Gyakorlati tudás
Valós esettanulmányok és interaktív feladatok segítségével azonnal alkalmazható gyakorlati ismereteket szerzel.
Tanúsítvány
Az ACPM IT Zrt. és az Óbudai Egyetem akkreditált kurzusának elvégzését tanúsító oklevelet adunk.
Az ACPM IT Zrt. 2015-ben alakult magyar kiberbiztonsági szakértők csapata által, és mára globális vezetővé vált a teljes körű IT biztonsági szolgáltatások terén. Több mint 10 országban, három kontinensen vagyunk jelen irodáinkkal és partnereinkkel. Több mint 50 tapasztalt szakemberből álló csapatunkkal világszerte nyújtunk IT biztonsági szolgáltatásokat kis- és nagyvállalatok, valamint kormányzati szervek számára többek között a telekommunikáció, banki szektor, egészségügy és közigazgatás területén.
Képzésünket azért indítjuk, hogy segítsünk a vállalatoknak felkészülni a kiberfenyegetések hatékony megelőzésére, felderítésére és kezelésére, így növelve a modern üzleti kihívások közötti sikeres navigálás képességét.
KEDVEZMÉNYEINK
Early bird kedvezmény
2024. október 15-ig történő jelentkezéskor 10% kedvezményt adunk.
Csoportos kedvezmény
2 fő csoportos jelentkezésekor 10% kedvezményt adunk.
5 vagy annál több fő csoportos jelentkezésekor 20% kedvezményt adunk.
Céges kedvezmények
Pályázati lehetőségekkel akár 50% kedvezmény.
Munkavállalói beiskolázása esetén kérjen egyedi árajánlatot!
KINEK AJÁNLJUK?
Cégvezetők
IT vezetők
Adatvédelmi tisztviselők (DPO)
HR vezetők
Compliance szakemberek
Kockázatkezelési szakértők
Üzletfejlesztési vezetők
IT projekt-menedzserek
TEMATIKA
Bevezetés a kiberbiztonságba (Miklós Márton)
Cégvezetőként milyen kockázatokkal kell számolnod? Ismerd meg a legújabb kibertámadási trendeket! Értsd meg egy megtörtént eset feldolgozásával, hogy milyen lépések vezetnek egy sikeres támadáshoz. Tudd meg hogyan segíthetnek a védekezésben a bevált keretrendszerek!
A kiberbiztonság jogszabályi környezete (Dr. Szakolyi András)
Ismerd meg a legfontosabb hazai IT biztonsági jogszabályokat, különös tekintettel azokra, amelyek relevánsak a NIS2 követelményeinek való megfelelés szempontjából, kitekintéssel a legfontosabb EU rendeletekre és irányelvekre (pl. AI Act)! Fedezd fel, hogyan érintik ezek a vállalatodat, és milyen gyakorlati lépésekkel biztosíthatod a megfelelést a szabályozásoknak. Aktuális adatbiztonsági és adatvédelmi kérdések a kiberbiztonság területén.
Módszertanok és folyamatok a kiberbiztonság területén (Veress András)
Ismerd meg a vállalati vagyonelemek és beszállítók kockázati értékelési lehetőségeit! Beszállítók kockázati szintjének felmérése gyakorlati feladat segítségével. Tudd meg, hogyan mérhető fel milyen kiberbiztonsági kockázatoknak van kitéve vállalatod, valamint hogyan készíts hatékony cselekvési tervet!
Befektetés a biztonságba (Szlávik Péter)
Ismerd meg, hogyan mérheted a kiberbiztonsági beruházások költségeit és megtérülését! Fedezd fel a kiberbiztonságba történő befektetések bizonytalanságait, és azt, hogy miként kezelhetők ezek. Derítsd ki, mely megtérülési mutatók segíthetnek a projektek értékelésében, és hogyan hasznosíthatod szervezeted kiberbiztonsági tudását intellektuális eszközként.
A sikeres kiberbiztonsági bevezetési projektek titka (Kazár Judit)
Ismerd meg a kiberbiztonsági projektek kihívásait és a meghiúsulásokhoz vezető okokat egy szakértő szemével! Tudj meg többet arról, hogyan határozd meg a vállalati kiberbiztonsági célokat és prioritásokat, hogyan alakíts ki hatékony stratégiát és szabályozási környezetet.
Sérülékenységvizsgálatok, betörési tesztek és technológiai védelem (Erdei Csaba)
Ismerd meg, hogy hogyan kell használni a gyakorlati biztonsági vizsgálatokat a szervezeted működési biztonságának érdekében. Fedezd fel, hogyan használhatók a sérülékenységvizsgálatok és penetrációs tesztek a kockázatelemzés során! Dolgozz fel egy valós példákon alapuló esettanulmányt és ismerd meg a vagyonelemek technológiai védelmi lehetőségeit!
Elektronikus aláírás: Biztonság és hitelesség az online világban (Szabó Tamás)
Ismerd meg, hogyan növelheti az elektronikus aláírás a dokumentumok biztonságát és hitelességét! Fedezd fel az elektronikus aláírások alkalmazásának előnyeit és gyakorlati használatuk jelentőségét a vállalati környezetben.
Ethical hacking a gyakorlatban (Várfi András)
Az előadás során betekintést nyújtunk egy kevésbé látott világba, avagy a hackerek és etikus hackerek világába. Bemutatjuk hogyan történik napjainkban egy tipikus hackelés, mit tehetünk mi, hogy ezek ellen hatékonyan védekezzünk. Az előadásban beszélünk arról is, hogy kik azok az etikus hackerek, és hogyan tehetik ők a vállalatunkat biztonságosabbá.
Vizsga
Teszt alapú vizsga a tanúsítvány megszerzéséért
OKTATÓINK
Miklós Márton
ACPM IT Zrt. alapító és vezérigazgató, 15 év kibervédelem, Magyar Kibervédelmi Klaszter elnöke, Kibervédelmi know-how és technológia nemzetközi képviselője
Erdei Csaba
Kiberbiztonsági szakértő és tanácsadó több mint 20 éve, ACPM IT Zrt. alapító és cégvezető, Infotér Egyesület kiberbiztonsági szakértője
Kazár Judit
Informatikai folyamat szakértő 6 év multiknál töltött üzemeltetési tapasztalattal és 10+ év információbiztonsági tanácsadói múlttal – CISA, CEH, ISO27001 Lead Auditor
Szlávik Péter
Közgazdász, fókuszterületei: üzleti tervezés, üzleti modellezés és oktatástechnológia, az EDUardo Zrt. vezérigazgatója
Dr. Szakolyi András
Jogász, adatvédelmi szakjogász, vezető tanácsadó adatvédelmi és információbiztonsági területen – ISO27001 LA, ISO42001 LA, DPO, IBF
Szabó Tamás
ID&Trust Kft. alapító-ügyvezető, 20+ éves nemzetközi szakmai tapasztalat az e-azonosítás és az e-aláírás területén, kimagasló szerepet játszik a chipkártyán alapuló személyazonosításban
Várfi András
4tress Kft. alapító és ügyvezető, etikus hacking projektek szakmai vezetője, a Robert Bosch kiberbiztonsági menedzsere, egyetemi előadó etikus hackelés szakterületen
Veress András
ACPM IT Zrt. alapító tag, információbiztonsági tanácsadó és auditor, 20+ éves szakmai tapasztalattal, MSZT vezető auditora – ISO/IEC27001, ISO/IEC20000-1, ISO22301, ISO/IEC19770
GYAKORI KÉRDÉSEK
A kurzus végén feleletválasztós teszt lesz.
MARADT MÉG KÉRDÉSED?
ELÉRHETŐSÉGEINK
Minden jog fenntartva! – Óbudai Egyetem © – 2024